ETOTO i 2000 PLN w bonusach » Forhend.pl - Tenis to nasza pasja

ETOTO i 2000 PLN w bonusach

ETOTO i 2000 PLN w bonusach

ETOTO ZAWSZE GRA OFENSYWNIE – SPRAWDŹ MISTRZOWSKĄ OFERTĘ NA MUNDIAL 100% DO 500 PLN

 

  • Załóż konto w ETOTO z TEGO linka, wpłać i odbierz 500 PLN!

Załóż konto, wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz od ETOTO automatycznie 100% od swojej wpłaty do 500 zł!

  • Odbierz kolejne bonusowe 500 PLN!

Przy okazji Twojej drugiej wpłaty, na stronie depozytowej użyj kodu ROSJA500, a otrzymasz 50% więcej aż do 500 zł!

  • Otrzymaj jeszcze 1000 zł bonusu!

Przy trzeciej wpłacie wystarczy, że wpiszesz kod ROSJA1000 i zgarniesz 25% extra aż do 1000 zł. To łącznie 2000 zł!

2000 PLN w bonusach - mistrzowska oferta w ETOTO
Tomasz Hajto i Mateusz Borek – ambasadorzy marki E TOTO
Zapoznaj się z regulaminem oferty «

1. „GRA OFENSYWNA” stanowi ofertę powitalną w ramach Sprzedaży Premiowej prowadzonej przez Spółkę ETOTO.

2. Organizatorem Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa (ETOTO).

3. Regulamin Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, Regulaminem Ogólnym Ofert, zawartymi na stronie www.etoto.pl, oraz z regulaminem „ROSJA 1500” (regulamin).

4. Oferta przysługuje klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 7. czerwca 2018 roku od godziny 13:30 CEST i nie skorzystali z oferty Sprzedaży Premiowej „KASOZWROT 100 zł”. Skorzystanie ze Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” wyklucza skorzystanie ze Sprzedaży Premiowej „KASOZWROT 100 zł” i odwrotnie.

5. Każdy gracz, który zarejestrował się wybierając ofertę Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” otrzyma bonus w wysokości 100% wpłaconej kwoty do maksymalnej wartości 500zł oraz prawo do skorzystania ze Sprzedaży Premiowej „ROSJA 1500” (regulamin), w której przyznawane są bonusy od dwóch kolejnych depozytów, pierwszy do maksymalnej kwoty 500zł, drugi do maksymalnej kwoty 1000 zł. Łączna maksymalna kwota, do której uprawniony będzie gracz z połączenia obu Sprzedaży Premiowych to 2000 zł. 6. W Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” nie mogą brać udziału osoby prowadzące pozarolniczą działalność gospodarczą, w zakresie tej działalności.

7. Nagrodą w Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” oraz sprzedaży premiowej „ROSJA 1500” są bonusy. Aby otrzymać przynajmniej jeden bonus w ramach każdej z w/w Sprzedaży Premiowych, gracz musi dokonać wpłaty co najmniej 1 zł na swoje konto ETOTO (IKK) w przypadku Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” i co najmniej 4 zł w przypadku Sprzedaży Premiowej „ROSJA 1500”.

8. W ramach Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” Bonus w wysokości 100% pierwszego depozytu do maksymalnej kwoty 500zł zostanie zaksięgowany na koncie bonusowym klienta automatycznie po wykonaniu pierwszej wpłaty (nie ma konieczności wprowadzania żadnego kodu bonusowego).

9. Kolejne bonusy do maksymalnej kwoty 1500 zł przyznane zostaną graczowi, bo spełnieniu warunków regulaminu Sprzedaży Premiowej „Rosja 1500”.

10. Od zaksięgowania bonusu wynikającego ze sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” Gracz ma 60 dni na obrót kwotą równą czterokrotności depozytu i bonusu (łącznie: depozyt + bonus). Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży obrócić sumą bonusu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej Sprzedaży Premiowej przepadnie.

11. Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków:

a. typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE;

b. zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,20;

c. zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana). Zakłady anulowane nie są wliczane do obrotu.

12. Maksymalny bonus w ramach Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” to 500 złotych oraz w ramach Sprzedaży Premiowej „ROSJA 1500” to 1500 zł.

13. Bonus uzyskany w ramach Sprzedaży Premiowej nie stanowi wygranej lub jej ekwiwalentu w zakładzie bukmacherskim.

14. Bonus z tytułu sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na IKK. Ponadto bonus z tytułu sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany, gdy:

– Adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.

– Gracz wybrał ofertę Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA”, klikając na przycisk „skorzystaj z oferty” umieszczony na stronie promocji „GRA OFENSYWNA” jednocześnie wybierając ofertę Sprzedaży Premiowej „KASOZWROT 100zł” klikając na przycisk „skorzystaj z oferty” umieszczony na stronie Sprzedaży Premiowej „KASOZWROT 100” przed dokonaniem rejestracji.

15. Bonus z tytułu sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” nie przysługuje w przypadku gdy na innym IKK, które wykorzystało dany adres IP lub urządzenie (począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków), został przyznany już zwrot z tytułu sprzedaży premiowej “KAOSOZWROT 100 zł”.

16. Skorzystać z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” można wyłącznie dokonując wpłaty z własnego rachunku płatniczego. Graczowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do bonusu na osobę trzecią.

17. Kwota bonusu z tytułu sprzedaży premiowej nie może być wypłacona na rachunek płatniczy osoby trzeciej.

18. W przypadku wcześniejszych wpłat z dwóch lub więcej różnych rachunków płatniczych należących do właściciela IKK w ETOTO, ETOTO zastrzega sobie prawo wyboru rachunku płatniczego gracza, na który dokona wypłaty bonusu z tytułu niniejszej sprzedaży premiowej.

19. Klient nie może skorzystać z oferty „GRA OFENSYWNA” w połączeniu z inną sprzedażą premiową ETOTO. W wypadku jednoczesnego spełnienia warunków do odbioru nagrody w ramach oferty „GRA OFENSYWNA” i jakiejkolwiek innej promocji, klient otrzyma nagrodę tylko z oferty „GRA OFENSYWNA” chyba, że w regulaminie danej promocji zaznaczono inaczej.

20. Zakładanie wielu kont lub zmowy z innymi graczami w celu nadużycia oferty powitalnej skutkować będzie wykluczeniem ze sprzedaży premiowej oraz zamknięciem wszystkich kont uczestniczących w próbie nadużycia.

21. Wszelkie próby wyłudzenia oferty skutkować będą anulowaniem jej na IKK wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. W przypadku udowodnienia wyłudzenia, ETOTO zastrzega sobie prawo do zamknięcia IKK.

22. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” w sytuacji, gdy klient ukrywa prawdziwe IP korzystając z VPN/Proxy/Tor przy rejestracji lub logowaniu się na IKK.

23. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu sprzedaży premiowej lub Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”.

Zakłady bukmacherskie ETOTO działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 28 listopada 2014 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

Pamiętaj że hazard może uzależniać. Zakłady wzajemne sa dostępne tylko dla osób, które ukończyły 18 lat, a za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

 

Jerzy Kosmala 14:39, 07 Czerwiec 2018

TAGI:

Inne artykuły.

Na tenisie i dzięki profesjonalnej wiedzy o dyscyplinie

Możesz zarabiać pieniądze!

JESTEM POCZĄTKUJĄCYJESTEM ŚREDNIO ZAAWANSOWANYJESTEM EKSPERTEM