Lotto z nowym turniejem » Forhend.pl - Tenis to nasza pasja

Lotto z nowym turniejem

Lotto z nowym turniejem

Next Generation ATP Finals, czyli nowy turniej tenisowy mężczyzn, w którym wezmą udział zawodnicy do lat 21, zyskał wsparcie sponsora.

Pierwsza edycja zostanie rozegrana na obiekcie Fiera Milano w Mediolanie. Potrwa od 7 do 11 listopada.

Wydarzenie będzie wspierać włoski producent odzieży i sprzętu sportowego, Lotto.

Kontrakt zawarto na edycje turnieju do 2019 roku. Na jego mocy firma będzie sponsorem technicznym i dostarczy odzież dla obsługi rozgrywek.

Na tydzień przed ATP World Tour Finals w Londynie, najlepsi tenisiści młodego pokolenia rozegrają swoje finały w Mediolanie. W puli nagród znajduje się ponad 1,2 mln dolarów. Transmisje w sportowych kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji IPLA.

Pierwsze w historii Next Generation ATP Finals zgromadzą siedmiu najlepszych tenisistów, którzy nie przekroczyli 21 roku życia według rankingu ATP Race to Milan oraz zwycięzcę turnieju o dziką kartę.

Zawodników podzielono na dwie grupy. Po dwóch najlepszych graczy z każdej grupy awansuje do półfinału.

W grupie A zmierzą się: Andrey Rublev, Denis Shapovalov, Hyeon Chung oraz Gianluigi Quinzi, natomiast w grupie B: Karen Khachanov, Borna Coric, Jared Donaldson oraz Daniil Medvedev.

Z występu w Mediolanie pomimo możliwości startu zrezygnował Niemiec – Alexander Zverev, chcąc lepiej przygotować się do ATP World Tour Finals, do którego również uzyskał awans.

Mecze będą rozgrywane do trzech wygranych setów, ale zwycięstwo w danej partii dadzą cztery wygrane gemy. Przy stanie 3-3 rozgrywany będzie tie-break.

źródło: SportBusiness, SportMarketing.pl , taksiegra.pl

 

Jerzy Kosmala 17:28, 06 Listopad 2017

Inne artykuły.

Na tenisie i dzięki profesjonalnej wiedzy o dyscyplinie

Możesz zarabiać pieniądze!

JESTEM POCZĄTKUJĄCYJESTEM ŚREDNIO ZAAWANSOWANYJESTEM EKSPERTEM