Zagraj o 1661 zł w KasoZwrot 50zł w eToto » Forhend.pl - Tenis to nasza pasja

Zagraj o 1661 zł w KasoZwrot 50zł w eToto

Zagraj o 1661 zł w KasoZwrot 50zł w eToto

ZAGRAJ O 1661 ZŁ W KASOZWROT LEGALNEGO BUKMACHERA ETOTO

UWAGA! Z dniem 1. lipca 2018 promocja powitalna Kasozwrot została zakończona

Jak to działa?

 1. Zarejestruj konto w eTOTO

Prosta i bardzo szybka rejestracja!
Załóż konto w 60 sekund!

2. Dokonaj wpłaty i postaw

Dokonaj wpłaty i postaw dowolny zakład
z co najmniej trzema możliwymi wynikami
(np. mecz piłki nożnej 1X2).

3. Odbierz wygraną lub zwrot stawki

Wypłacimy Ci wygraną albo zwrócimy
100% kwoty jaką postawiłeś na pierwszy
zakład (do 50 zł).

 

Przykład: postaw 50 złotych na wynik 0:1 w meczu Real Madryt – Villarreal i wygraj 1661 złotych. Gdy wygrasz, wypłacimy ci wygraną. Jeżeli ci się nie uda, zwrócimy ci 100% stawki do kwoty 50 złotych.

KasoZwrot 50zł w eToto - zagraj o 1661 zł

 Regulamin promocji:
 1. 1. Zakład bez ryzyka, zwany też „KASOZWROTEM 50zł” stanowi ofertę powitalną w ramach sprzedaży premiowej prowadzonej przez Spółkę ETOTO.
 2. 2. Organizatorem sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50zł” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa (ETOTO).
 3. 3. Regulamin „KASOZWROTU 50zł” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, zawartym na stronie www.etoto.pl.
 4. 4. Oferta przysługuje tylko nowym klientom, którzy nie posiadali wcześniej konta w ETOTO. Chcąc skorzystać z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50zł”, należy założyć konto oraz dokonać depozytu.
 5. 5. Zakład bez ryzyka w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50zł’ może być postawiony tylko na zdarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami (np. typ na mecz piłki nożnej 1X2 spełnia te warunki, a mecz tenisa, w którym mamy tylko opcje 1 i 2 nie spełnia tych warunków). Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych (na wynik wielu zdarzeń), czyli tak zwanych zakładów akumulowanych. Zasada 3 możliwych rozstrzygnięć nie obowiązuje w przypadku zakładów wielokrotnych jeżeli zostaną zawarte z minimum dwoma zdarzeniami.
 6. 6. Oferta powitalna ETOTO w ramach sprzedaży premiowej dotyczącej oferty „KASOZWROTU 50zł” obejmuje zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo (LIVE) z co najmniej trzema możliwymi wynikami, zarówno pojedyncze, jak i wielokrotne, z wyłączeniem zakładów systemowych.
 7. 7. Nie ma minimalnego kursu dla sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50zł”.
 8. 8. Nie ma minimalnego depozytu uprawniającego do skorzystania z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50zł”.
 9. 9. Maksymalna kwota nagrody (zwrotu) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50zł” to 50 złotych.
 10. 10. Nagrodę (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50zł’ można otrzymać wyłącznie za pierwszy zakład kwalifikujący się do sprzedaży premiowej.
 11. 11. Nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50zł’ przysługuje jedynie klientom, których pierwszy kwalifikujący zakład okaże się przegrany.
 12. 12. Chcąc skorzystać z oferty powitalnej oraz otrzymać nagrodę (zwrot) za pierwszy przegrany zakład (spełniający warunki sprzedaży premiowej) należy po przegraniu tego zakładu zwrócić się z prośbą o przyznanie nagrody (zwrotu) poprzez wysłanie wiadomości email na adres pomoc@etoto.pl, najlepiej podając w tytule wiadomości „KASOZWROT 50zł”, lub skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu dostępnego na stronie www.etoto.pl. Spełnienie powyższych kryteriów w okresie obowiązywania niniejszej oferty powitalnej jest warunkiem przyznania nagrody (zwrotu).
 13. 13. Zwrot stawki za przegrany zakład zostanie zaksięgowany na koncie gracza maksymalnie do 24 godzin od przesłania wiadomości o której mowa w punkcie powyżej.
 14. 14. Nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50zł” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), z którego zakład został zawarty, jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na IKK.
 15. 15. Skorzystać z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50zł” można wyłącznie dokonując wpłaty z własnego rachunku płatniczego. Graczowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do nagrody (zwrotu) na osobę trzecią.
 16. 16. Kwota nagrody (zwrotu) z tytułu sprzedaży premiowej nie może być wypłacona na rachunek płatniczy osoby trzeciej.
 17. 17. W przypadku wcześniejszych wpłat z dwóch lub więcej różnych rachunków płatniczych należących do właściciela IKK w ETOTOETOTOzastrzega sobie prawo wyboru rachunku płatniczego gracza, na który dokona wypłaty nagrody (zwrotu) z tytułu niniejszej sprzedaży premiowej.
 18. 18. Klient nie może skorzystać z oferty „KASOZWROTU 50zł” w połączeniu z inną sprzedażą premiową ETOTO, chyba że w regulaminie danej promocji zaznaczono inaczej.
 19. 19. Z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50zł” mogą skorzystać jedynie klienci zarejestrowani w ETOTO od 13 stycznia 2018 roku od godziny 00:00, którzy do dnia zakończenia obowiązywania niniejszej oferty powitalnej spełnią warunki niniejszego regulaminu. ETOTO zastrzega sobie prawo zakończenia niniejszej oferty powitalnej w dowolnym momencie.
 20. 20. Zakładanie wielu kont lub zmowy z innymi graczami w celu nadużycia oferty powitalnej poprzez obstawianie wszystkich możliwych opcji w wybranym spotkaniu (1,X,2) skutkować będzie wykluczeniem ze sprzedaży premiowej oraz zamknięciem wszystkich kont uczestniczących w próbie nadużycia.
 21. 21. Wszelkie próby wyłudzenia oferty (w tym np. wielokrotne zgłaszanie się po zwrot za przegrany zakład oraz omyłkowe podwójne zaksięgowanie tego zwrotu przez konsultanta) skutkować będą anulowaniem jej na IKK wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. W przypadku udowodnienia wyłudzenia, ETOTO zastrzega sobie prawo do zamknięcia IKK.
 22. 22. Gra w zabezpieczeniu tj. zmowa między klientami na połączonych ze sobą IKK spowoduje anulowanie wygranych ze wszystkich zaakceptowanych zakładów biorących udział w sprzedaży premiowej oraz uniemożliwi zwrot „KASOZWROTU 50zł” na pozostałych IKK. W określonych i uzasadnionych przypadkach ETOTO może zadecydować o przyznaniu zwrotu tylko i wyłącznie na jednym koncie IKK, gdzie został zawarty poprawnie pierwszy zakład w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50zł”.
 23. 23. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50zł” w sytuacji, gdy klient ukrywa prawdziwe IP korzystając z VPN/Proxy/Tor przy rejestracji lub logowaniu się na IKK
 24. 24. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50zł” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu sprzedaży premiowej lub Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”.

 

Jerzy Kosmala 12:53, 13 Styczeń 2018

TAGI:

Inne artykuły.

 • ETOTO i 2000 PLN w bonusachETOTO ZAWSZE GRA OFENSYWNIE – SPRAWDŹ MISTRZOWSKĄ OFERTĘ NA MUNDIAL 100% DO 500 PLN   Załóż konto w ETOTO z TEGO linka, wpłać i odbierz 500 PLN! Załóż konto, wpłać dowolną […]
 • US Open 2017 – Turniej z nagrodami w LV BETOd 28. sierpnia do 10. wrzesnia trwa dedykowany turniej w LVBET z okazji US OPEN 2017. Typuj mecze w zakładach bukmacherskich LV Bet rozgrywane przez najlepszych tenisistów na kortach US […]
 • Od dziś możesz zawierać zakłady bukmacherskie w TOTALbet plOd dziś możesz zawierać zakłady bukmacherskie w TOTALbet plTOTALbet – jest legalną, polską firmą bukmacherską, utworzoną w 2017 roku. PROMOCJE I BONUSY W ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH TOTALBET TOTALbet oferuje możliwość zawierania zakładów wzajemnych […]
 • Finał WIELKIEGO SZLEMA. Zgarnij freebety w TotolotkuFinał WIELKIEGO SZLEMA. Zgarnij freebety w Totolotku117. edycja turnieju Rolanda Garrosa dobiega końca . W sobotę w meczu finałowym kobiet zmierzą się pierwsza rakieta świata Simona Halep i zwyciężczyni US Open Solane Stephens. W turnieju […]
 • Gem. Set. Freebet czyli French Open w EtotoOferta na French Open w zakładach bukmacherskich Etoto Postaw w eToto zakład za kwotę min. 100 zł zawierający zdarzenie z French Open (min. Kurs zdarzenia: 2,00). Zgłoś go, a […]
 • Tylko dziś i jutro w LV BET bonus powitalny 1200 PLNBonus powitalny w LVBET wyższy o 20%!  Teraz to nawet 1200 PLN Reszta przeciera oczy ze zdumienia W dniach 18-19.12 bonus powitalny to równowartość 1200 zł! JAK ODEBRAĆ BONUS […]
 • 100 000 PLN w Maratonie TotolotkaBUKMACHER TOTOLOTEK MA DLA WAS DO PODZIAŁU AŻ 100 000 ZŁOTYCH. Spełnij poniższe warunki i wejdź do gry w Maratonie Totolotka! – Zapisz się do udziału. Zaloguj się do […]
 • Roland Garros w forBET – zwrot jeśli nie wejdzie zakładforBET tnie ryzyko na Roland Garros! Tenisowa gorączka trwa! Z tej okazji mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Zdarza się, że nie wchodzi Ci jeden mecz? A może nawet dwa? Graj w […]
 • Legalni bukmacherzy przejmują szarą strefę. Nowe oferty i wyższe wygraneUbiegłoroczna nowelizacja ustawy hazardowej zmniejszyła szarą strefę – już 3 mld z wartego 5 mld zł rynku „przepłynęło” do legalnie działających bukmacherów. Zmiana przepisów otworzyła […]
 • Legalny bukmacher TOTALbet uruchomił stronę internetowąLegalny bukmacher TOTALbet uruchomił stronę internetowąBUKMACHER TOTALBET Z HASŁEM “STAWIAMY NA SPORT” ZAPREZENTOWAŁ SWOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ Na tę chwilę zakłady bukmacherskie TOTALbet zamierzają zbudować bazę mailingową, zapraszając do […]
 • WINbledon podczas Wimbledon czyli…?Postaw w ETOTO zakład wielokrotny za kwotę min. 50 zł zawierający tylko zdarzenia z Wimbledonu. Jeśli nie trafisz, otrzymasz freebet 50 zł! I tak każdego dnia turnieju – […]
 • Typuj w turnieju Indian Wells 2018 w LV BET i wygrywaj nagrodyTURNIEJ INDIAN WELLS 2018 w LV BET Od 8. Marca do 18. Marca trwa w zakładach bukmacherskich LV BET Turniej Indian Wells 2018. Typuj mecze rozgrywane przez tenisistów na kortach w […]
 • Oferta pracy w zakładach bukmacherskich TotalBetPRACA W ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH TOTALBET   Firma TOTALBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. wchodzi na rynek legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. Obszarem działań […]
 • Obstawiaj Wimbledon 2018 i odbierz freebetTrzeci turniej wielkoszlemowy sezonu z pulą nagród 34 mln GBP właśnie wystartował! Wśród kobiet najwyżej rozstawione zostały Simona Halep, Caroline Woźniacki i Garbine Muguruza. W turnieju […]
 • Szarapova może uniknąć karyW marcu tego roku 28-letnia tenisistka po raz kolejny w swojej karierze pojawiła się na nagłówkach gazet całego świata, lecz tym razem nie ze względu na sportowe sukcesy. Na specjalnie […]

Na tenisie i dzięki profesjonalnej wiedzy o dyscyplinie

Możesz zarabiać pieniądze!

JESTEM POCZĄTKUJĄCYJESTEM ŚREDNIO ZAAWANSOWANYJESTEM EKSPERTEM